Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie mogę otworzyć maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie mogę otworzyć maski

    Zamieszczone przez marekzu
    od konca 2002 sa wyskalowane do 240 - od taki lifting zegarow
    No właśnie bo u mnie jest do 220km/h i co najmniej w 3 szt które widziałem tak właśnie było, a "fachowcy" twierdzili że musiałem miec zmienianą szafę bo przy mocy 110 KM to licznik powinien byc do 240km/h

  • #2
    Nie mogę otworzyć maski

    Witam!
    Na wstępie powiem, że strasznie się zawiodłem na skodzie i nigdy już nie powiem, że skoda to prawie VW. Co prawda nic wielkiego się nie dzieje, ale ilość takich małych rzeczy, które po prostu się psują jest przerażająca...
    Po tym jak niedawno wymieniłem linki w mechaniźmie otwierającym szybę, bo się pourywały, teraz mam problem z otworzeniem maski. Początkowo nie chciał ni drgnąć kawał druta, który należy przesunąć w lewo. Po kilku ruchach drut się przesuwa, słychać, że coś tam stuka, ale maski nadal nie da się otworzyć.
    Muszę ją pilnie otworzyć, bo płyn do chłodnicy trzeba dolać...

    Wdzięczny będę za wszelkie rady, gdyż poziom wqr... u mnie osiągnął już taki stan, że bliski jestem wrzucenia tego auta do rzeki celem odzyskania świętego spokoju, który niegdyś miałem...

    [ Dodano: Pon 15 Wrz, 08 18:32 ]
    Witam ponownie!
    Wrócił człowiek z pracy, spojrzał na spokojnie, wszedł od lewej kijem od miotły, przesunał zapadkę i udało się...
    Wnioski:
    1. drutu przesuwającego zapadkę nie wolno wciskać, gdyż może się zsunąć, wręcz przeciwnie, lepiej go przesuwać w lewo, ciągnąc do siebie...
    2. W bagażniku, oprócz przewodów, oleju i płynu do chłodnicy warto też wozić kij od miotły, najlepiej teleskopowy, mniej miejsca zajmuje

    pozdrawiam

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X